Thumbnail image
USB Silicon Power ULTIMA U05 8GB, e kaltër
8.50 € 14.50 € (-41%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

USB Flash Drive Silicon Power ULTIMA U05 i lejon përdoruesit të transferojnë lehtë dhe shpejt të dhënat dhe ka një dizajn modern.Ky USB Flash Drive ULTIMA U05 me ndërfaqe USB 2.0 Silicon ofron një kapacitet prej 8 GB për mjaft hapësirë për përdorim të përditshëm kur bartni dokumente dhe skedarë të mëdhenj multimedial. Dimensionet e diskut Flash janë 53.9 x 20.0 x 10.0 mm dhe pesha është 9.2 g.

Cilësitë

Origjina Taivan
Ueb-i i prodhuesit Silicon-power.com
Kapaciteti [GB] 8
Prodhuesi Silicon Power
GTIN 4712702632552
Kodi i produktit 143366

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen