Thumbnail image
USB Silicon Power ULTIMA U05, 32GB, i zi
9.50 € 15.50 € (-39%)
Përshkrimi

USB Silicon Power ULTIMA U05 i lejon përdoruesit të transferojnë lehtë dhe shpejt të dhënat në një dizajn modern. Së bashku me diskun flash, ju merrni aplikacionin falas SP Widget, i cili do t'ju ndihmojë me një shumëllojshmëri të aktiviteteve të menaxhimit të të dhënave. Lejon të kopjoni dhe sinkronizoni me lehtësi dokumentet, dosjet, të preferuarat ose emailet nga Outlook dhe Outlook Express. Ju mund të siguroni të dhënat dhe kompjuterin tuaj me enkriptim dhe fjalëkalim.Me ndërfaqen USB dhe teknologjinë Plug and Play, nuk nevojitet asnjë furnizues me energji ose bateri e jashtme dhe instalim i komplikuar i diskut - pajisja lidhet me një kompjuter nëpërmjet një porte USB dhe menjëherë është gati për përdorim në të gjitha sistemet operative të zakonshme.Ky disk flash USB ULTIMA U05 ofron një kapacitet të fuqishëm prej 32 GB për shumë hapësirë për përdorim të përditshëm kur mban dokumente dhe skedarë të mediave të mëdha. Dimensionet e diskut janë 53.9 x 20.0 x 10.0 mm dhe peshon 9.2 g.

Cilësitë

Origjina Taivan
Vendi i prodhimit Taiwan
Kapaciteti [GB] 32
Ueb-i i prodhuesit Silicon-power.com
Prodhuesi Silicon Power
GTIN 4712702632620
Kodi i produktit 143361

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen