Thumbnail image
USB Silicon Power ULTIMA U05 16GB, ngjyrë rozë
8.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

USB Flash Drive Silicon Power ULTIMA U05 i lejon përdoruesit të transferojnë lehtë dhe shpejt të dhënat dhe ka një dizajn modern.Ky USB Flash Drive ULTIMA U05 me ndërfaqe USB 2.0 Silicon ofron një kapacitet prej 16 GB për mjaft hapësirë për përdorim të përditshëm kur bartni dokumente dhe skedarë të mëdhenj multimedial. Dimensionet e diskut Flash janë 53.9 x 20.0 x 10.0 mm dhe pesha është 9.2 g.

Cilësitë

Origjina Taivan
Ueb-i i prodhuesit Silicon-power.com
Prodhuesi Silicon Power
Kapaciteti [GB] 16
GTIN 4712702632514
Kodi i produktit 143358

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen