Thumbnail image
USB sigurie Kensington (Fingerprint Reader)
48.50 € 49.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dëshironi që të dhënat tuaja personale të ruhen nga hakerët kompjuterik? Ju prezantojmë me Kensington USB Fingerprint Reader, lexuesin të gjurmëve të gishtërinjëve i cili është dizajnuar për të siguruar një hyrje të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt në Windows. Ajo mbron të dhënat tuaja nga qasja e paautorizuar duke ofruar një listë me fjalëkalime plotësisht të sigurta që lejon që gjurmët e gishtave të vërtetuara të mbushin automatikisht emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin për faqen tuaj të internetit, identifikimin dhe enkriptimin e dokumenteve ose dekriptimin. Dimensionet miniaturë 30 x 15 x 10 mm, port USB 2.0

Cilësitë

Origjina SHBA
Ueb-i i prodhuesit Kensington.com
Prodhuesi Kensington
GTIN 85896679776
Kodi i produktit 216287

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen