Thumbnail image
USB SanDisk Ultra, 64GB, i kaltër
13.50 € 29.50 € (-54%)
Përshkrimi

SanDisk është një lider në ruajtjen portative. Tani ju sjellë këtë disk flash elegant, të lëmuar dhe të shpejtë. SanDisk Ultra ka një ndërfaqe USB 3.0 me cilësi të lartë (e cila nga prapa është në përputhje me USB 2.0) që ka shpejtësi transferimi deri në 100 MB / s. Disku ka kapacitet prej 64 GB. Disku ju jep mundësinë për të mbrojtur të dhënat tuaja duke vendosur lehtësisht një fjalëkalim. Poashtu mundëson edhe shprëndarjen e sigurt të të dhënave.

Cilësitë

Origjina Tunizi
Vendi i prodhimit Malaysia
Kapaciteti [GB] 64
Ueb-i i prodhuesit Sandisk.com
Prodhuesi SanDisk
GTIN 619659156701
Kodi i produktit 225524

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen