Thumbnail image
USB SanDisk Cruzer Blade, 32GB, i gjelbër
6.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

USB SanDisk Cruzer Blade është dëshmuar të jetë produkt cilësor kur vie puna tek transferimi i të dhënave me shpejtësi të madhe, shpërndarja e tyre me shoqërinë në cilëndo platformë që dëshironi dhe ruajtja e tyre me siguri të plotë. Pra, USB SanDisk Cruzer Blade ju mundëson që shpejt dhe lehtë të transferoni të dhënat tuaja nga celulari i mençur apo tableti në kompjuter, TV, etj. Produkti ka kapacitet prej 32 GB dhe ngjyrë të gjelbër. Ai ka një ndërfaqe USB 2.0 Tip-A. Përmasat e tij janë: 41.5 x 17.6 x 7.4 mm.

Cilësitë

Origjina Tunizi
Ueb-i i prodhuesit Sandisk.com
Kapaciteti [GB] 32
Prodhuesi SanDisk
GTIN 6196591469488
Kodi i produktit 225439

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen