Thumbnail image
USB SanDisk Cruzer Blade, 16GB, i bardhë
8.50 €
Përshkrimi

USB SanDisk Cruzer Blade është dëshmuar të jetë produkt cilësor kur vie puna tek transferimi i të dhënave me shpejtësi të madhe, shpërndarja e tyre me shoqërinë në cilëndo platformë që dëshironi dhe ruajtja e tyre me siguri të plotë. Pra, USB SanDisk Cruzer Blade ju mundëson që shpejt dhe lehtë të transferoni të dhënat tuaja nga celulari i mençur apo tableti në kompjuter, TV, etj. Produkti ka kapacitet prej 16 GB dhe ngjyrë të bardhë. Ai ka një ndërfaqe USB 2.0 Tip-A. Përmasat e tij janë: 41.5 x 17.6 x 7.4 mm.

Cilësitë

Origjina Tunizi
Vendi i prodhimit China
Ueb-i i prodhuesit Sandisk.com
Prodhuesi SanDisk
Kapaciteti [GB] 16
GTIN 6196590992376
Kodi i produktit 225432

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen