Thumbnail image
USB Hub Yenkee YHB 4341BK Hub 4x USB 3.0, e zezë
25.50 €
Përshkrimi

Marka Yenkee është një prodhues i njohur botërisht për pajisje kompjuterike, si dhe pajisje të lëvizshme të tilla si tableta apo mobila të mençur. Yenkee YHB 4341BK është një shpërndarës i pajisur me katër porta USB 3.0, që siguron transferim super të shpejtë të të dhënave (deri në 5 Gbps). Me Yenkee YHB 4341BK, mund të zgjidhni mungesën e porteve të lirë USB në kompjuterin ose laptopin tuaj dhe mund të lidhni deri në katër pajisje të tjera, të tilla si një printer, disk i jashtëm, tastierë, maus dhe më shumë.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Prodhuesi YENKEE
GTIN 8590669230532
Kodi i produktit 226512

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen