Thumbnail image
USB Hub EPICO USB Type-C Hub Multi-Port - 4K HDMI - i hirtë / zi
72.50 € 99.50 € (-27%)
Përshkrimi

Nëse portet dalëse në laptop nuk janë të mjaftueshme për ju, ky HUB elegant është zgjidhja ideale. Ky është aksesori ideal për të gjithë pronarët e laptopëve që duan të qëndrojnë në përputhje me të gjitha pajisjet e tyre më të vjetra.Me këtë multi hub, ju lidhni pajisjen tuaj me një gamë të gjerë të pajisjeve shtesë si monitorët, laptopët, televiziorët dhe të tjera. Avantazhi i madh është mbështetja e transmetimit të videos në cilësinë më të lartë të mundshme 4K me input HDMI, dizajni elegant dhe përmasat kompakte.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit China
Ngjyra Hirtë
Mbështet 4K
Prodhuesi Epico
GTIN 8596049091458
Kodi i produktit 226108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen