Thumbnail image
USB Flash Silicon Power ULTIMA U05 32GB, e kaltër
9.50 € 15.50 € (-39%)
Përshkrimi

USB Flash Drive Silicon Power ULTIMA U05 ju mundëson përdoruesve që shpejtë dhe lehtë të transferojnë të dhënat në një dizajn elegant. Përdoruesit kanë mundësi të zgjedhin mes disa ngjyrave dhe kapaciteteve të ndryshme. Pjesa lidhëse e USB me Kompjuterin apo pajisjet tjera nxirret jashtë me një levë lëvizëse kështu që nuk ka nevojë për kapak. Ju mund t'i siguroni të dhënat e juaja me fjalëkalim. Pajisja mbështet portat USB 2.0. Pajisja lidhet me kompjuterin përmes portës USB dhe është menjëherë gati për përdorim në cdo sistem operativ.USB Flash Silicon Power ULTIMA U05 vjen me kapacitet 32GB. Ka dimensione 53.9 x 20.0 x 10.0 mm, me peshë 9.2 gram.

Cilësitë

Origjina Taivan
Vendi i prodhimit Taiwan
Kapaciteti [GB] 32
Prodhuesi Silicon Power
Ueb-i i prodhuesit Silicon-power.com
GTIN 4712702632576
Kodi i produktit 143360

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen