Thumbnail image
USB Flash Silicon Power Ultima U03 32GB, e bardhë
8.50 € 15.50 € (-45%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dizajni i këtij USB Flash Drive Silicon Power Ultima U03 është i thjeshtë por tërheqës dhe praktik.Ky USB Flash Drive Silicon Power Ultima U03 me ndërfaqe USB 2.0, ofron një kapacitet të fuqishëm prej 32 GB, duke siguruar mjaft hapësirë për përdorim të përditshëm kur bartni dokumente dhe skedarë të mëdhenj multimedial. Dimensionet e diskut Flash janë 55.0 x 20.0 x 8.6 mm ndërsa pesha është 13 g. Ngjyra është e bardhë në këtë rast.

Cilësitë

Origjina Taivan
Vendi i prodhimit Taiwan
Kapaciteti [GB] 32
Ueb-i i prodhuesit Silicon-power.com
Prodhuesi Silicon Power
GTIN 4712702626612
Kodi i produktit 121447

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen