Thumbnail image
Ujë Micellar për lëkurë të përzier dhe të ndjeshme 3in1, Garnier, 400 ml
10.49 € 12.94 € (-19%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Për një lëkurë të përkryer të pastër, të balancuar dhe të ekuilibruar. Uji micelar në mënyrë të përkryer heq papastërtitë. E përshtatshme për lëkurë, sy dhe buzë, për lëkurë të ndjeshme dhe të përzier, pa parfum. Aplikoni në një shtupë pambuku dhe pastroni fytyrën.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Ujë
GTIN 3600542042178
Kodi i produktit kGA381

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen