Thumbnail image
Tuta sportive Roxy, ngjyrë e kaltër ERJFB03092-BME0, M
44.69 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tuta sportive nga Roxy të punuara me material cilësor dhe të ngrohtë, 75% pambuk dhe 25% poliestër në ngjyrë të kaltër të lehtë. Këto tuta janë të ngushta në fund dhe janë shumë të rehatshme për përdorim.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me shenja
GTIN 3613372457470
Kodi i produktit mRX1228-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen