Thumbnail image
Tuta sportive Quiksilver EQYFB03155-KPVH, hiri, L
62.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tuta sportive për meshkuj me material cilësor 68% poliester dhe 32% pambuku. Kanë dizajn modest me ngjyrë hiri kombinuar me detaje të zeza që kombinohen me gjithçka. Tutat kan dy xhepa në pjesën e parme dhe një nga pas që mbyllen me zingjir. Ju do të ndiheni këndshëm dhe në rehati maksimale.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia: L
GTIN 3613373831125
Kodi i produktit mQU1655-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen