Thumbnail image
Tuta sportive Quiksilver EQYFB03155-BNGH, XXL
61.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tuta sportive për meshkuj me material cilësor 68% poliester dhe 32% pambuku. Kanë dizajn modest me ngjyrë të kaltër me pamje të errët kombinuar me detaje të zeza që kombinohen me gjithçka. Tutat kan dy xhepa në pjesën e parme dhe një nga pas që mbyllen me zingjir. Ju do të ndiheni këndshëm dhe në rehati maksimale.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia XXL
GTIN 3613373831873
Kodi i produktit mQU1654-XXL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen