Thumbnail image
Trumbeta e Mjellmes - E.B. WHITE
7.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Luisi, një Mjellmë Trumbetare, lindi me një të metë, nuk kishte zë. Dhe kështu me ndihmën e shokut të tij të mire, Semit, mësoi të shkruajë e të lexojë!

Cilësitë

Shtëpia botuese Botart
GTIN 9789928219589
Kodi i produktit BOTART

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen