Thumbnail image
Triko Roxy ERJSW03291-SGRH, hiri, S
77.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo triko për femra është e dizajnuar nga materiali cilësor 80% akrilik, 15% poliamide dhe 5% lesh me ngjyrë hiri kombinuar me të bardhë, të verdhë dhe atë zezë. Triko ka dizajn me nje model ngjyrash gjeometrike, me thurje, gjatësi të përshtatshme, mëngë të gjata dhe dy xhepa praktik. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë sezonit vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
GTIN 3613373842671
Kodi i produktit mRX1860-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen