Thumbnail image
Tretman për thonjë Sally Hansen 13.3 ml
9.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tretman për thonjë me proteina dhe antioksidantë. Efektivisht forcon thonjtë dhe parandalon thyerjen e tyre. Rezultatet dallohen dukshëm në më pak se 3 ditë. Aplikojeni një shtresë të hollë në thonjë të pastër.

Cilësitë

Prodhuesi Sally Hansen
Origjina SHBA
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Llak për thonj
GTIN 074170300284
Kodi i produktit kSA015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen