Thumbnail image
TREBESHINIANA - ILIRIAN AGOLLI
50.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

KY VELLIM ME STUDIME, SHKRIME KRITIKE DHE ESE SJELL PARA LEXUESVE TE INTERESUAR PER KRITIKEN DHE LETERSINE NE TERESI TE PARAT PERPJEKJE SERIOZE PER TE SHPJEGUAR ,"TE FSHEHTAT " E ARTIT TE SHKRIMTARIT KASEM TREBESHINA, DUKE SHENUAR DHE NJE CAK FILLESATAR TE MENDIMIT KRITIKE NE SHQIPERI PER VEPREN E KETIJ AUTORI.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000000325
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen