Thumbnail image
Tonik rigjenerues për fytyrë Collistar 200 ml
20.10 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tonik rigjenerues do t’i japë lëkurës tuaj një dozë të menjëhershme freskie dhe vitalitet. Rezultati nuk është vetëm një lëkurë dinjitoze, lëkura juaj do të jetë e ndritshme dhe e butë. Përmban ekstrakte bimore, vitamina, çaji jeshil, acidi hialuronik që rinovojn dhe hidratojnë lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Losion, Tonik
GTIN 8015150240321
Kodi i produktit kCS019

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen