Thumbnail image
Tonik kundër rënies së flokëve Paul Mitchell 100 ml
33.38 € 36.82 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tonik i dizajnuar enkas për të gjithë ata që kanë probleme me rënien dhe rrallimin e flokëve. Jo vetëm që stimulon rritjen e flokëve të rinj, por edhe i jep flokëve dendësinë dhe ushqimin e nevojshëm. Gjithashtu qetëson lëkurën e inflamuar të kokës. Rezultati do të jetë flokë më të plotë, më të fortë dhe të trashë. Apliko 2 herë në ditë drejtpërdrejtë në flokët e larë dhe tharë me peshqir. Ndaj flokët në pjesë dhe apliko tonikun në lëkurën e kokës. Mos e shpërlaj.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i produktit Trajtime
Lloji i flokëve Të dobësuar
Vëllimi [ml] 100
GTIN 9531124926
Kodi i produktit kPM115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen