Thumbnail image
Tonifikues Lumene Radiance Boosting Complexion 200 ml
14.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lëng i hollë që përmban ujë të pastër Arktik pastron butësisht lëkurën normale dhe të përzier. E lë atë në mënyrë të përkryer të pastër, të freskët dhe të shkëlqyeshme.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Ujë
GTIN 6412600816587
Kodi i produktit kLU81658

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen