Thumbnail image
Toner HP CF542A, nr. 203A, (1300 faqe), e verdhë
109.50 € 112.50 €
Përshkrimi

Toneri me ngjyrë të verdhë nga HP LaserJet do iu mundësoj të vazhdoni printimin tuaj me kualitet të lartë dhe rezultate të mahnitshme me çmime të lira. Produkti mund të përdoret me printerët HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw si dhe mund të printoj deri në 1300 faqe me konsistencë mahnitëse.

Cilësitë

Ngjyra e tonerit (cartridge) E verdhë
Lloji i pajisjes Toner
Për printer HP
Prodhuesi HP
GTIN 190781107101
Kodi i produktit 227574

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen