Thumbnail image
Toner për printer HP CF532A no. 205A, (900 fletë), verdhë
79.50 €
Përshkrimi

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro tuaj me tonerin HP me JetIntelligence. Toneri Nr. 205A përdoret për HP COLOR LASERJET PRO M180N, LASERJET HP COLOR dhe LASERJET PRO M181FW. Jep ngjyrë për deri 900 faqe me mbulim standard 5%.

Cilësitë

Prodhuesi HP
Ngjyra e tonerit (cartridge) E verdhë
Lloji i pajisjes Toner
Për printer HP
GTIN 190781106982
Kodi i produktit 227432

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen