Thumbnail image
Toner HP CF540A no. 203A (1400 fq.), i zi
105.50 € 108.50 €
Përshkrimi

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet të lartë, duke përmirësuar punën e printerëve HP Color LaserJet Pro, me fishekë orgjinalë HP JetIntelligence. Mbështetni cilësinë e lartë të printimit dhe arrini rezultate mbresëlënëse.Krijoni dokumente me cilësi të lartë me shpejtësi që printeri mund të trajtojë. Këta janë fishekë të volitshëm të ngjyrave për printerë të shpejtë dhe kompakt. Genuine HP JetIntelligence ofron toner me efikasitet të lartë dhe çmim të arsyeshëm.Është në përputhje me printerat: HP COLOR LASERJET PRO MFP M280nw, HP COLOR LASERJET PRO MFP M281fdw, HP COLOR LASERJET PRO MFP M281fdn, HP COLOR LASERJET PRO M254nw, HP COLOR LASERJET PRO M254nw. Mund të printoj deri në 1400 faqe me mbulim standard prej 5 %.

Cilësitë

Për printer HP
Prodhuesi HP
Ngjyra e tonerit (cartridge) Zezë
Lloji i pajisjes Toner
GTIN 190781107088
Kodi i produktit 227572

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen