Thumbnail image
Toner HP CF533A no. 205A, (900 fq.), e purpurtë
79.50 €
Përshkrimi

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro tuaj me tonerin HP me teknologji JetIntelligence. Toneri nr. 205A përdoret për printerat HP COLOR LASERJET PRO M180N dhe LASERJET HP COLOR LASERJET PRO M181FW. Jep ngjyrë për deri 900 faqe me mbulim standard 5%.

Cilësitë

Lloji i pajisjes Toner
Për printer HP
Prodhuesi HP
GTIN 190781106999
Kodi i produktit 227433

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen