Thumbnail image
Toner HP CF531A no. 205A, (900 fq.), i kaltër
82.50 € 84.50 €
Përshkrimi

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro tuaj me tonerin HP me teknologji JetIntelligence. Toneri Cyan me numër 205A përdoret për printerat HP COLOR LASERJET PRO M180N, HP COLOR LASERJET PRO M181FW. Jep ngjyrë për deri 900 faqe me mbulim standard 5%.

Cilësitë

Për printer HP
Ngjyra e tonerit (cartridge) Kaltër (cyan)
Lloji i pajisjes Toner
Prodhuesi HP
GTIN 190781106975
Kodi i produktit 227431

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen