Thumbnail image
Toner HP CF530A no. 205A, (1100 fq.), i zi
79.52 € 86.50 € (-8%)
Përshkrimi

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën e HP Color LaserJet Pro me tonerin HP me teknologji JetIntelligence. Toneri me numër 205A është projektuar për printerat HP COLOR LASERJET PRO M180N, HP COLOR LASERJET PRO M181FW. Jep ngjyrë për deri 1100 faqe me mbulim standard 5%.

Cilësitë

Për printer HP
Prodhuesi HP
Ngjyra e tonerit (cartridge) Zezë
Lloji i pajisjes Toner
GTIN 190781106968
Kodi i produktit 227430

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen