Thumbnail image
Toner hidratues për buzë Swiss Smile Oxygen Booster
85.16 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Toner hidratues për buzë dhe zonën rreth buzëve. Përmban kompleksin e patentuar të oksigjenit dhe kolagjenit. Intensivisht hidraton lëkurën, stimulon metabolizmin qelizor dhe shton vitalitetin. Ky toner është efektiv në zbutjen e lingjave të dobëta dhe rrudhave. Aplikojeni çdo mbrëmje në buzë me anë të aplikuesit.

Cilësitë

Prodhuesi Swiss Smile
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 7640131976145
Kodi i produktit kSW005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen