Thumbnail image
Tharëse për flokë Valera Turbo 7000, e zezë
83.13 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tharëse profesionale për flokë me motor DC dhe sistem të patentuar ROTOCORD. Posedon 3 temperatura, 2 shpejtësi, mbrojten për mbi-nxehje dhe butonin e ajrit të ftohtë. Kjo tharëse peshon 0.44 kg dhe punon në fuçi 1800 W.

Cilësitë

Prodhuesi Valera
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Makinë
GTIN 7610558581710
Kodi i produktit kVA077

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen