Thumbnail image
Tharëse për flokë Valera Excel 1800 (561.19), e zezë
56.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tharëse profesionale për flokë nga Valera. Posedon 3 temperatura, 2 shpejtësi dhe butonin e ajrit të ftohtë. Kjo tharëse punon në fuçi 1800 W, dhe posedon edhe një filtër zëvendësues të ajrit dhe një shtesë të ngushtë.

Cilësitë

Prodhuesi Valera
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Makinë
GTIN 7610558561590
Kodi i produktit kVA078

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen