Thumbnail image
Tharëse për flokë BaByliss PRO
80.59 € 96.24 € (-16%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tharëse profesionale jashtëzakonisht e qetë, e fuqishme dhe e lehtë me gjenerator jonik. Peshon 440 gramë dhe ka fuqi prej 2200 W. Ka butonin për fryrjen e ajrit të ftohtë dhe 6 opsione për rregullimin e temperaturës dhe fuqisë së fryrjes së ajrit. Lexoni me kujdes udhëzimet para përdorimit.

Cilësitë

Prodhuesi BaByliss PRO
Origjina Francë
Vendi i prodhimit Italy
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Makinë
GTIN 3030050134360
Kodi i produktit kBL115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen