Thumbnail image
Termus Shake It, 450 ml
6.93 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Termus shoqërues ideal për natyrën dhe xhunglën e qytetit. Zë një vëllim prej 450 ml që është shumë e përshtatshme për ta marrë me vete në punë, shkollë apo edhe gjatë udhëtimeve tuaj. Bërë nga materiali special tritan është e lehtë dhe shumë rezistente.

Cilësitë

Prodhuesi SHAKE-IT
Origjina Republika Çeke
GTIN 8594009165966
Kodi i produktit z52906

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen