Thumbnail image
Termostat SMART Honeywell Lyric T6R
309.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Honeywell Lyric T6 është termostat smart i cili iu përshtatet juve në nevojat për ngrohje. Me këtë termostat ju mund të zgjidhni një nga programet javore ose t'a ndryshoni në bazë të nevojave., duke iu mundësuar kontrollimin e ngrohjes në shtëpinë tuaj nga kudo që jeni me anë të telefonit mobil ose tabletit. Mbi të gjitha iu ndihmon të kurseni energjinë elektrike dhe paratë.

Termostati kontrollohet përmes aplikacionit Lyric i cili gjendet ede për Android edhe për iOs.

Cilësitë

Origjina Angli
Prodhuesi Honeywell
GTIN 5025121380652
Kodi i produktit 229139

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen