Thumbnail image
TEORITË MODERNE LETRARE - ZEJNULLAH RRAHMANI
3.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

PERMBAJTJA : TEORITE MODERNE, ORALITETI DHE LITERARITETI, TEORIA FILOLOGJIKE, TEORIA HISTORIKE, TEORIA BIBLIKE, TEORIA E MITIT, TEORIA GJUHESORE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951061125
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen