Thumbnail image
Televizor LG 32LJ502U 32 ", (80cm), HD, zezë
371.50 € 449.50 € (-17%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni cilësitë, apo kontaktoni në chat, email dhe në rrjete sociale për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Cilësitë

Origjina Korea e jugut
Diagonalja e ekranit ["] 32
Teknologjia e TV LED
Frekuencë (Hz) 50
EPG Po
Mbështetje për H.265 (HEVC) Po
USB Po
HDMI Ano
RCA (Komponent) Po
CI Po
Klasa e energjisë A
Konsumi [W] 37
Varje në mur Po
Ueb-i i prodhuesit Cz.lge.com
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 8806098097982
Kodi i produktit 227820

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen