Thumbnail image
Të brendshme DC Woolsey Summer Blues EDYLW00003-BRA0
18.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Të brendshme trendi për meshkuj nga marka DC në ngjyrë blu të errët të bëra 95% nga pambuku dhe 5% elastan. Shumë të rehatshme në bel, të bëra nga materiale të rehatshme dhe shumë të mira për veshje të përditshme.

Cilësitë

Prodhuesi DC
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Elastan
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me shenja
GTIN 3613372469015
Kodi i produktit mDD0084-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen