Thumbnail image
Tastierë A4tech Bloody B820R, e zezë
114.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tastiera e lojrave me ndriçimin e RGB për të ndriçuar dizajnin e shtëpisë tuaj dhe për t'ju dhënë lojrave një dimension të ri. Përveç kësaj, tastiera është e pajisur me teknologjinë Light Strike, e cila ka shpejtësi të reagimit prej 0.2 ms. Kjo teknologji, duke përdorur çelësa infra të kuqe, ju ndihmon të shmangni tastet e padëshiruara të dyfishta, duke e bërë tastierën jashtëzakonisht të qetë. Poashtu, tastiera është e karakterizuar për jetëgjatësi deri në 100 milionë klikime, teknologji LK Sound Creator dhe LK Optic Blue Switch.

Cilësitë

Origjina Taivan
Prodhuesi A4Tech
GTIN 4711421926928
Kodi i produktit 225742

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen