Thumbnail image
Tastier Logitech K400 Plus, CZ
57.50 € 58.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni cilësitë, apo kontaktoni në chat, email dhe në rrjete sociale për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Cilësitë

Origjina Angli
Teknologji Wireless Radio frekuencë
I përdorshëm me Univerzale
I përdorshëm me markat Univerzale
Lloji i tastierës Membranë
Layout (renditja/shfaqja) CZ
Touchpad Po
Pesha [g] 380
Gjerësia [mm] 354.3
Lartësia [mm] 23,5
Trashësia [mm] 139.9
Prodhuesi Logitech
EAN 5099206059436
Ueb-i i prodhuesit Logitech.com
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN GIDN-00195304
Kodi i produktit 207963

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen