Thumbnail image
Tastierë C-TECH WLTK-01W, CZ/SK, e bardhë
26.50 € 27.50 € (-4%)
Përshkrimi

Kontrolloni me lehtësi pajisjen tuaj multimediale me tastierën wireless C-TECH, e cila është shoqëruesja ideale për dhomën tuaj të ndenjës. Tastiera është e pajtueshme me shumicën e pajisjeve SmartTV, Android, Chrome OS dhe Windows. Tastiera ka një lokalizim të plotë çek dhe sllovak.Uluni dhe shijoni komoditetin! Një set çelësash multimedialë dhe një panel i prekjes i integruar ju japin kontroll edhe më të lehtë. Tastiera ka gjithsej 78 çelësa, është shumë e lehtë dhe ka përmasa kompakte.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Kodi WLTK-01W
EAN 8594125009311
Lansuar 9.1.2018
Garancioni nga prodhuesi 1vit
Përqindja e dështimit Epanjohur
Lidhësit USB
Ngjyra Bardhë
I përdorshëm me Univerzale
Lloji i tastierës Membrana
I përdorshëm me markat Univerzale
Renditja/shfaqja CZ,SK
Touchpad Po
Teknologjia USB-A
Gjerësia [mm] 366
Lartësia [mm] 18
Pesha [g] 250
Prodhuesi C-Tech
Pa kabllo Po
Teknologji Wireless Radiofrekuencë
Trashësia [mm] 121
GTIN 8594125009311
Kodi i produktit 228484

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen