Thumbnail image
Tamponë Ria Normal, 16 copë
5.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tamponët Ria ofrojn mbrojtje të besueshme dhe rehati maksimale gjatë ciklit mesntrual. Ato kanë tetë vrima, dhe sipërfaqe të butë rrethore në formë tamponi për instalim sa më të thjeshtë. Produkti është testuar gjinekologjikisht.

Cilësitë

Sasia [copë] 16
Prodhuesi Ria
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Tampon
GTIN 4049500998307
Kodi i produktit kRIA029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen