Thumbnail image
Tampona Ria Super, 32 copë
7.02 € 7.09 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tamponët Ria Super sigurojnë mbrojtje të besueshme dhe komoditet maksimal. Hapet thjeshtë dhe shpejtë, me një sipërfaqe tëbutë dhe formë të rrumbullakosur. Produkt jashtëzakonisht i rehatshëm, i testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Sasia [copë] 32
Prodhuesi Ria
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Tampon
GTIN 4049500170093
Kodi i produktit kRIA033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen