Thumbnail image
Tampona O.B. ProComfort Night Super, 16 copë
3.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tamponët o.b. proComfort sigurojnë mbrojtje të besueshme dhe komoditet maksimal. Hapet thjeshtë dhe shpejtë, me një sipërfaqe tëbutë dhe formë të rrumbullakosur. Produkt jashtëzakonisht i rehatshëm, i testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Sasia [copë] 16
Prodhuesi o.b.
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 3574661208176
Kodi i produktit kOB026

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen