Thumbnail image
Sprej për flokë Le Petit Olivier, 150ml
6.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej për flokë me ekstrakte të pjeshkës, ekstrakte të grejfrutit. Ushqen, hidraton, lehtëson krehjen e flokëve dhe ju shton shkëlqim flokëve. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Si të përdorni: Aplikoni në flokë të larë dhe pastaj rregulloni në mënyrë rutinore. Shkundni para përdorimit.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3549620008326
Kodi i produktit kLEP0099

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen