Thumbnail image
Sprej për flokë Caviar 500 ml
27.10 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej per floke eshte i pasur me minerale të lëngshme për t'ju dhënë flokeve tuaja shkëlqim jashtëzakonisht të ndezur, dhe një performancë të fuqishme me plote stil. Ju do të ndjeni rezultatet pas përdorimit të pare. Sprej e lehtëson krehjen, parandalon efektet antistatike, u jep volumin e duhur flokeve ,ndersa floket e ngjyrosur i ben magjepses me plote shkëlqim .Poashtu mbron nga rrezatimi UV, siguron mbrojtje kundër kondicionimit të flokëve – si hekurosje, mbjellja e flokëve. Perdoret për të gjitha llojet e flokëve.

Cilësitë

Prodhuesi Alterna
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Spërkatës për flokë
Lloji i flokëve Normal
GTIN 873509000723
Kodi i produktit kAT60009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen