Thumbnail image
Sprej fiksues për flokë American Crew 100 ml
11.99 € 14.61 € (-18%)
Përshkrimi

Sprej fiksues ndihmon në stilimin e flokëve sipas dëshirës tuaj. Ofron një fiksim qëndror me plot shkëlqim. Produkti nuk ngjitet dhe nuk lë papastërti në flokët tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
GTIN 669316388327
Kodi i produktit kAC038

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen