Thumbnail image
Sprej rinovues për flokë bionde Paul Mitchell 150 ml
29.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej i dizajnuar enkas për flokët bionte dhe të zbardhur. Ai zbut dhe forcon flokët, rigjeneron dhe shton ushqimin e nevojshëm në flokët e dëmtuara. Rezultati do të jetë flokë të shëndetshme, me shkëlqim dhe të mahnitshëm në dukje. Apliko në flokët e lagur dhe thani në tharëse ose rregulloni sipas dëshirës.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Bjond
Vëllimi [ml] 150
GTIN 9531119366
Kodi i produktit kPM092

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen