Thumbnail image
Sprej perfeksionues Loreal Professional Série Expert Vitamino Color
15.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej shumëfunksional për flokë të ngjyrosura. Falë përbërësve aktivë mbron flokët nga ndikimet e jashtme dhe humbja e pigmentimit. I bën flokët të duken bukur dhe shumë të buta për t'i prekur. Ky Sprej përmban neohespiridin i cili njihet si antioksidues për mbrojtjen e pigmentit, tokoferol - përbërës i vitaminës E, panthenol i cili hidraton flokun dhe filtra UV për mbrojtjen nga rrezet e dëmshme të diellit. Aplikojeni produktin në flokë të lagur. Mos e shpëlajeni, vetëm stilojini si zakonisht.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
GTIN 3474636483839
Kodi i produktit kLOP484

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen