Thumbnail image
Sprej për stilim të flokëve Paul Mitchell 100 ml
8.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej nga Paul Mitchell, Flexiblestyle shton shkëlqim dhe volum në flokët. Përveç kësaj produkti edhe formëson dhe mbron flokët nga efektet e dëmshme të UV, lehtëson krehjen dhe thahet shumë shpejt pas aplikimit. Spërkatni në flokët e thatë apo të lagur dhe krijoni stilin e dëshiruar.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 9531114460
Kodi i produktit kPM099

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen