Thumbnail image
Sprej për fytyrë Avon Aloe and Cotton Naturals
3.35 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej për fytyrë nga marka e njohur Avon i cili butësisht freskon dhe qetëson lëkurën e fytyrës tuaj. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe antialegjik, pa përmbajtje alkooli. Aplikoni atë sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8482352896
Kodi i produktit kAV12443X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen